Hizmetler

Başlıksız Belge
Tüp Bebek Tedavisi ve JinekolojiKadın Doğum ve Kadın Hastalıkları
OnkolojiGenital Estetik Hizmetleri


İzmir Kadın Hastalıkları, Kadın Doğum ve Tüp Bebek Kliniği Op. Dr. Nurettin Ersöz İnce

Op. Dr. Nurettin Ersöz İnce Kadın Hastalıkları, Kadın Doğum ve Tüp Bebek Kliniği, İzmir'in kalbinde, tüp bebek, kadın sağlığı, gebelik ve genital estetik alanında İzmirlilerin uzun yıllardır sağlıkları için güvendiği öncü bir kliniktir. Kadınların hayatının her evresinde yanlarında olmak için geniş bir hizmet yelpazesi ile hizmet sunuyoruz. Tüp bebek tedavisinden jinekolojik operasyonlara, onkolojik tedavilerden genital estetik hizmetlerine kadar her bir hizmetimizle değerli hastalarımızın yaşam kalitesini ve mutluluklarını artırmayı hedefliyoruz.

Tüp Bebek Tedavisi ve İnfertilite Üzerine Uzman Bakışımız

Çocuk sahibi olma hayali kuran çiftlere umut oluyor, modern tüp bebek tedavi yöntemlerimizle onları bu yolda yalnız bırakmıyoruz. Tüp bebek tedavisinde yenilikçi yöntemlerimizle, anne ve baba sağlığını da tedavinin merkezine koyan sağlıklı ve modern tıp çözümleri sunuyoruz.

Kadın Hastalıkları ve Jinekoloji: Her Yaşa Özel Hizmetler

Adet düzensizliklerinden menopoza, idrar kaçırma tedavisinden laparoskopik operasyonlara kadar geniş bir spektrumda hizmet veriyoruz. Her yaş grubundan kadının ihtiyaç duyduğu özel bakımı sağlıyor, kronik pelvik ağrıdan rahim sarkması ameliyatlarına kadar birçok konuda çözümler üretiyoruz.

Gebelik ve Doğum: Bu Özel Yolculukta Yanınızdayız

Gebelik süreci, her kadının hayatında benzersiz ve özel bir dönemdir. Bu dönemi en sağlıklı ve konforlu şekilde geçirmeniz için gebelik takibinden, 4 boyutlu ultrasona, epidural doğumdan sezaryene kadar her türlü desteği sağlıyoruz.

Onkoloji: Güçlü ve Yenilikçi Tedaviler

Rahim ağzı kanseri tedavisinden yumurtalık kanseri tedavisine kadar onkolojik hastalıkların tedavisinde en güncel ve etkili yöntemleri kullanıyoruz. HPV aşısı gibi önleyici hizmetlerimizle de hastalarımızın sağlığını korumayı amaçlıyoruz.

Genital Estetik: Özgüveninizi Yeniden Kazanın

Kliniğimizde bulunan son teknoloji Laser cihazımız ile verdiğimiz genital estetik hizmetlerimizle, kadınların kendilerini daha iyi hissetmelerini ve özgüvenlerini yeniden kazanmalarını sağlıyoruz. Labioplastiden vajinoplastiye, lazerle genital estetik tedavilerden G noktası büyütme işlemlerine kadar geniş bir yelpazede estetik çözümler sunuyoruz.

Sağlığınızı Önemsiyor, Hayatınıza Değer Katıyoruz

Alanında uzun yıllardır hizmet veren Op. Dr. Nurettin Ersöz İnce kliniği olarak deneyimli sağlık personeli ekibimiz ile İzmir'de kadın sağlığına dair her konuda güvenilir bir adres olmaktan gurur duyuyoruz. Her bir hastamızın ihtiyacını özenle dinliyor, onlara en uygun tedavi planını sunuyoruz.

Kliniğimizde önce sağlığınız değerlidir. İzmir'de güvenilir tüp bebek, gebelik ve kadın hastalıkları ve genital estetik konularında arayışta iseniz önce hakkımızdaki yorumlarımızı da okuyarak bize ulaşmanızı isteriz. Sağlığınız ve mutluluğunuz için yapacağınız bu yolculukta yalnız ve tedirgin olmadan ilerleyin.