İzmir Tüp Bebek Uzmanı

İzmir Tüp Bebek Uzmanı

Op. Dr. Ersöz İnce İzmir Tüp Bebek Uzmanı olarak Alsancak’ta bulunan kliniğinde hizmet vermektedir. Bugüne kadar bir çok başarılı tüp bebek tedavisi gerçekleştiren Ersöz İnce, sürekli olarak gelişmekte olan yöntemleri takip ederek kendisini tüp bebek konusunda başarı oranı en yüksek doktorlardan bir tanesi haline getirmiştir.


Tüp Bebek

Tüp bebek temel olarak normal yöntemler ile çocuk sahibi olamayan, doğurganlığı dış etkenler veya yaş sebebiyle zayıflamış veya kısırlık tanısı konulmuş kişilerin başvurduğu başarı oranı en üst düzeyde olan tedavi yöntemidir. 

Günümüz de birçok yeni yöntem ve teknolojik gelişme sayesinde tüp bebek çocuk sahibi olmak isteyip olamayan kişilere umut olmuştur. Tüp bebek tedavisi sabır isteyen, zorlu bir süreçtir. Bu süreç boyunca aile kesinlikle umudunu kaybetmemeli ve denemeye devam etmelidir. 


Tüp Bebek Tedavisi

İzmir Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ersöz İnce’ye en çok sorulan sorulardan bir tanesi tüp bebek tedavisinin ne olduğudur. Genel ve herkesin anlayabileceği şekilde tüp bebek tedavisi; kadından alınan sağlıklı seçilmiş yumurtaların olgunlaştırılması sonrası kontrol edilip, laboratuvar ortamında erkekten alınan sperm ile döllenmesi ve daha sonra embriyoların kadın rahmine yerleştirilmesidir.


İzmir Tüp Bebek Uzmanından Tüp Bebek Tedavisi

Tüp bebek tedavisi kişiye özel olarak gerçekleşmektedir. Her hasta başka sebep yüzünden çocuk sahibi olamıyor olabilir. Birçok etken ve kişiye göre tedavi yöntemi seçilerek tüp bebek sürecine başlanır. Hastanın yaşına, sağlık durumuna ve buna benzer birçok etmene bağlı olarak tedavi yöntemi değişiklik gösterecektir.


Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan tüp bebek tedavisi geçtiğimiz yıllara göre daha başarılı sonuçlar vermeye başlamıştır. Bunun öncelikli sebebi teknolojinin sürekli olarak ilerlemesi ve bulunan yeniliklerin tüp bebek tedavisi konusunda doğru bir şekilde kullanılmasıdır.